Aktualności

LIS 25, 2014

Na parkiecie same kobiety

Magdalena Gessler, Steczkowska i Edyta Górniak, to tylko niektóre kobiety, które odwiedziły biesiadników w Gogołowej. W sobotę 22 listopada, pod hasłem: "Drag queen na wesoło" bawiło się tutaj około 70 osób.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 04, 2014

Lekcje angielskiego za 6 zł w Ośrodku Kultury w Gogołowej

Spotkanie organizacyjne nauki języka angielskiego dla mieszkańców odbędzie się w czwartek 13 listopada godz.16.15 w Ośrodku Kultury w Gogołowej.  Zajęcia organizowane są raz w tygodniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

PAŹ 23, 2014

Wystawa obrazów Marioli Dusza

21 października w Ośrodku Kultury w Gogołowej odbył się wernisaż wystawy haftowanych obrazów autorstwa Marioli Dusza. Na ekspozycji można było oglądać ponad 40 prac o różnej tematyce: od portretów papieży, przez obrazy religijne po pejzaże.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

PAŹ 09, 2014

Igłą malowane - wystawa Marioli Dusza w Gogołowej

Artystka specjalizuje się w wykonywaniu obrazów techniką haftu. Wernisaż odbędzie się we wtorek 21 października o godz.16.00 w Ośrodku Kultury w Gogołowej. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 14, 2014

Kabaret Młodych Panów przyciągnął tłumy

Ponad trzy tysiące osób bawiło się w Gogołowej podczas festynu zorganizowanego przez GOKiR Mszana, Radę Sołecką z Gogołowej i miejscową OSP. Furorę zrobił Kabaret Młodych Panów. Pokaz jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce był kulminacyjnym punktem programu.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 02, 2014

Kabaret Młodych Panów wystąpi w Gogołowej - wstęp wolny!

Jeden z najlepszych kabaretów w Polsce pojawi się 13 lipca w Gogołowej podczas festynu rodzinnego. Nie zabraknie także innych atrakcji. Impreza odbędzie się na boisku przy miejscowej szkole.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 11, 2014

Zajęcia artystyczne dla dzieci czyli Sztukateria w Gogołowej

Ośrodek Kultury w Gogołowej zaprasza dzieci na zajęcia artystyczne. To nie tylko papieroplastyka, ale także inne formy rękodzieła. Wykonywane prace mogą być m.in. świetnym upominkiem dla najbliższych.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 29, 2014

Dzień Dziecka w Gogołowej

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie zaprasza najmłodszych na imprezę z okazji ich święta. We wtorek 3 czerwca w Gogołowej wystąpi teatr z Trzebini z przedstawieniem pt. "Pan Twardowski". W programie także inne atrakcje.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 15, 2014

Kolędowanie z KGW w Gogołowej - zapraszamy

W najbliższą niedzielę, 19 stycznia o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Gogołowej, rozpocznie się tradycyjnie spotkanie noworoczne. Organizatorzy, a więc miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich, zapraszają całe rodziny. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›