Aktualności

PAŹ 14, 2015

Biesiada Śląska w Gogołowej

Imprezę rozpoczynamy 21 listopada, o godz. 18.00. Będzie dobra zabawa, tradycyjne golonko i nie tylko. Koszt - 60 zł od osoby. Zapisy pod nr tel. 533098051  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

PAŹ 08, 2015

Emeryci z Gogołowej na wycieczce w Bieszczadach

Jak się okazało pierwszy weekend października to świetny czas na zwiedzanie najpiękniejszych miejsc kraju. Pogoda była wyśmienita, dlatego też wypoczynek bardzo udany.  
 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 09, 2015

Dożynki 2015 - galeria zdjęć

Tym razem bawiliśmy się w Gogołowej. Na scenie zespoły działające przy GOKiR Mszana, uczniowie z miejscowej szkoły, gminna orkiestra, Baciary, Cliver i Andre.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 02, 2015

Panie z KGW w Gogołowej na grubie

W sobotę 29 sierpnia gospodynie odwiedziły muzeum kopalni Wujek, a także zabytkową kopalnię Guido w Zabrzu. Na zakończenie wycieczki był czas na odprężenie w ogrodzie botanicznym. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 17, 2015

Dożynki w Gogołowej - program imprezy

Tym razem dominować będzie muzyka disco polo. Wystąpi CLIVER i ANDRE. Wcześniej nieco inne rytmy - grupa BACIARY i miejscowe zespoły z orkiestrą rozrywkową na czele.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 15, 2015

Dziewczyny silniejsze od chłopców?

Gry i zabawy ruchowe, konkurencje sportowe i słodki poczęstunek. Pierwsza mini olimpiada w Gogołowej za nami. Mimo niezbyt sprzyjającej aury dzieciaki świetnie się bawiły. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 13, 2015

Emeryci z Gogołowej ruszyli na zamki

Pięćdziesięciu członków i sympatyków Związku Emerytów i Rencistów w Gogołowej uczestniczyło w wycieczce na Jurę Krakowsko-Częstochowską. W programie m.in. zwiedzanie zamków i zabawa integracyjna. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 22, 2015

W Gogołowej powstał zespół wokalny Możesz dołączyć!

Zespół estradowy docelowo ma liczyć kilkanaście osób. Przygotowaniem repertuaru i szlifowaniem miejscowych talentów zajmuje się instruktor Gabriela Gwiszcz z Gogołowej. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 20, 2015

W Gogołowej powstał Związek Emerytów i Rencistów

W spotkaniu założycielskim, które odbyło się 15 stycznia wzięło udział ponad 30 osób. Prezesem został Marek Liśnikowski, pomysłodawca powstania organizacji.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›