Aktualności

LUT 03, 2021

Walentynkowe wyzwanie

Witajcie! Hello! Dzisiaj ruszamy z kolejnym wyzwaniem. Luty to miesiąc miłości, więc nietrudno domyślić się, jakie mamy dla Was wytyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 29, 2021

GOKiR uruchamia studio telewizyjne

Od piątku 29 stycznia mieszkańcy gminy Mszana mają swoją „telewizję internetową”. W popularnym serwisie YouTube pojawił się kanał „TV Mszana”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 21, 2021

Masz zdjęcia ślubne sprzed lat? Udostępnij nam na kilka dni

Zwracamy się z prośbą o udostępnienie (zwrot w ciągu 7 dni) fotografii weselnych sprzed lat. Preferowane są zdjęcia jak najstarsze. Prosimy je dostarczyć do ośrodków kultury w Mszanie i Połomi.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 15, 2021

Konkurs KOLĘDOWANIE PO SĄSIEDZKU - wyniki.

Sąsiedzi się skrzyknęli, zaśpiewali kolędę i nagrali filmik. O klasyfikacji końcowej decydowali widzowie. Konkurs GOKiR Mszana zakończony. Zwyciężył wysłany przez Kingę Czarny-Skop. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 14, 2021

BAŁWAN CHALLENGE

Pogoda w ostatnie dni ferii mile nas zaskoczyła. Śniegu pod dostatkiem, więc lepimy bałwany. Zrób zdjęcie swojego bałwana i wyślij do nas na adres: kontakt@gokir-mszana.pl podpisując imieniem i nazwiskiem. Życzymy dobrej zabawy i liczymy na Waszą zimową kreatywność.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 12, 2021

KARNAWAŁ NA KWARANNTANNIE – konkurs

Liczy się głównie pomysłowość i dobra zabawa. Nagraj krótki filmik i pokaż nam jak wygląda karnawał u Ciebie. Niespodzianka extra dla najlepszego mieszkańca gminy Mszana. Szczegóły w regulaminie dostępnym TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 25 lutego.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 12, 2021

Wtorkowe spotkania seniorów

Członkowie naszego Klubu Seniora ciągle się spotykają. Mimo pandemii dołączają także kolejne osoby z czego się bardzo cieszymy. Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie pod hasłem „Dla chcącego nic trudnego - trening pamięci”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 28, 2020

Ferie w ośrodkach kultury bez dodatkowych atrakcji

Ze względu na obowiązujące obostrzenia GOKiR Mszana nie realizuje podczas ferii dodatkowych atrakcji dla dzieci i młodzieży.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 22, 2020

KOLĘDOWANIE ONLINE – WYNIKI

W przeglądzie wzięło udział 20 uczestników. nagradzamy wszystkich. Ośmiu otrzymuje nagrody główne, pozostali upominki. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›