Aktualności

KWI 22, 2021

Szukamy wiosny - fotograficzny challenge

Ta pora roku dostarcza wielu inspiracji do fotografowania, więc chwyć za aparat lub telefon i wyjdź z domu na „fotograficzne polowanie”. Pokaż nam Twoją wiosnę.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 14, 2021

Przeboje Krzysztofa Krawczyka – KONKURS WOKALNY

Do udziału zapraszamy solistów i duety, a także zespoły wokalne. Termin nadsyłania filmików do 25 maja. Zachęcamy Was do nagrywania i wysyłania Waszych propozycji. Czekają cenne nagrody.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 29, 2021

Wirtualna Galeria Sztuki GOKiR Mszana

Prezentujemy prace artystów naszego regionu i promujemy talenty artystyczne mieszkańców naszej Gminy.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 25, 2021

III Festiwal Plamy Wielkanocnej rozstrzygnięty

Na Wasze zgłoszenia czekaliśmy do środy 24 marca. Premiowane były palmy wykonane z naturalnych materiałów, a także bibuły, krepy czy wstążki.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 25, 2021

Zajęcia stałe zawieszone do 25 kwietnia

Ze względu na sytuacje epidemiologiczną, w terminie od 29 marca do 25 kwietnia, zawieszamy wszystkie zajęcia stałe organizowane w ośrodkach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 04, 2021

III Festiwal Palmy Wielkanocnej

Zapraszamy Was do udziału w naszym tradycyjnym konkursie. Wykonaj palmę wielkanocną, zrób zdjęcie i wyślij na adres konkurs@gokir-mszana.pl.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 03, 2021

Walentynkowe wyzwanie

Witajcie! Hello! Dzisiaj ruszamy z kolejnym wyzwaniem. Luty to miesiąc miłości, więc nietrudno domyślić się, jakie mamy dla Was wytyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 29, 2021

GOKiR uruchamia studio telewizyjne

Od piątku 29 stycznia mieszkańcy gminy Mszana mają swoją „telewizję internetową”. W popularnym serwisie YouTube pojawił się kanał „TV Mszana”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 21, 2021

Masz zdjęcia ślubne sprzed lat? Udostępnij nam na kilka dni

Zwracamy się z prośbą o udostępnienie (zwrot w ciągu 7 dni) fotografii weselnych sprzed lat. Preferowane są zdjęcia jak najstarsze. Prosimy je dostarczyć do ośrodków kultury w Mszanie i Połomi.

CZYTAJ WIĘCEJ ›