Aktualności

LIS 30, 2022

Artystyczne warsztaty świąteczne

Rozpoczynamy drugie z warsztatów ze świątecznego cyklu. Dwa kolejne czwartki: 8 i 15 grudnia zapraszamy na zajęcia dotyczące wykonywania ozdób świątecznych z igliwia, m.in. jodły nobilis – miniaturowe choinki na kiju, stroiki itp. Początek o godz. 16.00. Koszt warsztatów (jednego spotkania) - 50 zł. Zapisy pod nr tel. 32 4720076.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 23, 2022

CECYLIADA 2022

Zespoły śpiewacze działające w gminie Mszana tradycyjnie uczciły św. Cecylię swoją patronkę. We wtorek 22 listopada, po mszy świętej członkowie zespołów: Mszanianka, Adagio i Połomianka spotkali się w Ośrodku Kultury w Połomi przy wspólnym stole.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 17, 2022

„Kolory Jesieni” – konkurs rozstrzygnięty

Nadesłano 53 fotografie wykonane na terenie gminy Mszana. Zadaniem uczestników konkursu było uchwycenie jesieni i jej barw.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 14, 2022

Świąteczne Anioły – profesjonalne warsztaty ceramiczne

Rozpoczynamy cykl artystycznych warsztatów tematycznych. Z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia proponujemy tworzenie ozdób ceramicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 04, 2022

Mikołaj rozdaje prezenty

Uwaga, uwaga! Otrzymaliśmy potwierdzenie! We wtorek 6 grudnia św. Mikołaj ponownie pojawi się w ośrodkach kultury.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

PAŹ 27, 2022

Koncert Fortepianowy

Narodowe Święto Niepodległości – 11 listopada. W tym dniu zapraszamy do Ośrodka Kultury w Mszanie na godz. 18.00. Za fortepianem Karol Lucjan, utalentowany pianista młodego pokolenia.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

PAŹ 14, 2022

KOLORY JESIENI - Konkurs Fotograficzny

Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Wystarczy „komórka” z aparatem i odrobinę chęci. Wyślij nam jesienne zdjęcia wykonane na terenie gminy Mszana i odbierz nagrody. Masz na to czas do 15 listopada. Na fotografie czekamy pod adresem pocztowej skrzynki internetowej: konkurs@gokir-mszana.pl  

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 28, 2022

Ruszają Warsztaty Sztuk Wszelakich

Zapraszamy na pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Sztuk Wszelakich

(witraż, ceramika, zajęcia plastyczne, florystyczne, biżuteria, makrama itp.)

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 22, 2022

WYCIECZKA DO KRAKOWA

Zwiedzanie Krakowa z profesjonalnym przewodnikiem. Najciekawsze miejsca jednego z najpiękniejszych miast Polski: Wawel, Planty, Bazylika Franciszkanów, dzielnica uniwersytecka, Rynek Główny - Wieża Ratuszowa, Sukiennice, wejście do Bazyliki Mariackiej oraz Barbakan. Czas wolny.

CZYTAJ WIĘCEJ ›