Aktualności

SIE 22, 2022

PIKNIK EKOLOGICZNY

Warsztaty pszczelarskie i plecionkarskie, a także ekologiczna gra terenowa oraz tworzenie ciekawych przedmiotów z plastikowych butelek. To wszystko w ramach Pikniku Ekologicznego w Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie – czwartek 25 sierpnia godz. 10.00 – 13.00. ZAPRASZAMY

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 01, 2022

Piknik ekologiczny ZMIANA TERMINU!

Zajęcia dla dzieci o tematyce pszczelarstwa: warsztaty, świece z wosku pszczelego, konkurs zbierania pyłku, malowanie ula degustacja miodów i inne działania ekologiczne odbędą się w czwartek 25 sierpnia podczas Pikniku Plecionkarskiego. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 29, 2022

Przegląd Złoty Dzwon w połowie września

Zapraszamy do udziału XI Otwartym Przeglądzie Zespołów i Śpiewaków Ludowych im. Józefa Pękały „ZŁOTY DZWON”. Przedsięwzięcie odbędzie się 15 września w Połomi. Zapisy do 5 września. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania TUTAJ

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 20, 2022

W niedzielę widzimy się w Gogołowej

Zaprasza na piknik artystyczny - 24 lipca, boisko w Gogołowej, początek o godz. 14.00. W programie warsztaty malarskie, gigantyczne piłki i zjeżdżalnia oraz plenerowe gry i zabawy. Przewidziano drobny poczęstunek. Zajęcia bezpłatne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 11, 2022

Zapraszamy do Akademii Teatru i Sztuk Wrażliwych

Profesjonalne zajęcia artystyczne dla dzieci z elementami teatru, muzyki i sztuki. Wyjazd do Rybnika 20 lipca o godz. 9.00. Zajęcia poprowadzi reżyser i instruktor teatralny Izabela Karwot. Koszt 20 zł. Zapisy pod nr tel. 32 4720076.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 07, 2022

Dzień Śląskiej Kuchni w Ośrodku Kultury

W czwartek odwiedziła nas Anna Lerch-Wójcik, miłośniczka lokalnej kultury oraz panie z KGW Połomia: Leokadia Adamczyk i Gabriela Firut. Było pysznie!

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 07, 2022

Warsztaty bębniarskie w ramach akcji wakacyjnej

W środę odwiedził nas Andrzej Żydek, miłośnik gry na instrumentach perkusyjnych i znawca tematu. Były warsztaty, a po ich zakończeniu zabawy przygotowane przez instruktorów GOKiR Mszana.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 06, 2022

Startuje Polana Kultury

Dzisiaj w Połomi na naszej Polanie warsztaty bębniarskie i ukulele, które poprowadzi Andrzej Żydek. W programie m.in. poznanie muzyki afrykańskiej w praktyce, historia i budowa bębnów, nauka gry oraz zabawy. Początek o godz. 10.00. 

Jutro na Polanie Kultury zabawy kulinarne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 20, 2022

Gwiazdy na 100-lecie przyłączenia Górnego Śląska do Polski

Zapraszamy na wodzisławski Rynek 2 lipca. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, m.in. wystawa sprzętu wojskowego, premiera filmu „Witaj Polsko”, inscenizacje historyczne i koncert gwiazd.

CZYTAJ WIĘCEJ ›