Aktualności

KWI 10, 2022

Festiwal Palmy Wielkanocnej za nami

Kolejny Festiwal Palmy Wielkanocnej za nami. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i postawienie rekordowej palmy. Dziękujemy paniom z KGW Mszana (Eugenii Rduch, Renacie Pisarek i Zofii Orszulik) za upieczenie pysznych baranków i babek wielkanocnych, które trafiły do uczestników naszego świątecznego spotkania. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 06, 2022

W niedzielę stawiamy rekordową palmę wielkanocną.

Już 10 kwietnia zapraszamy do Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. O godz. 15.00 nastąpi rozstrzygnięcie „Konkursu na palmę wielkanocną”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 06, 2022

Teatr KREDENS w trasie artystycznej

Grupa Teatralna Kredens działająca w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie w ostatnim czasie wystąpiła w Pawłowicach, Suszcu i w Rybniku. Przed aktorami spektakle w Świerklanach i Niewiadomiu.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 01, 2022

Ruszają lekcje języka polskiego dla Ukraińców

Do tej pory na zajęcia zgłosiło się 36 obywateli Ukrainy, którzy dotarli do naszej gminy z terenów objętych działaniami wojennymi.
Наразі на заняття записалися 36 громадян України, які прибули до нашої комуни з районів, які постраждали від бойових дій.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 21, 2022

IV Festiwal Palmy Wielkanocnej

Tradycyjnie w Niedzielę Palmową zapraszamy do Mszany na Festiwal Palmy Wielkanocnej. 10 kwietnia odbędzie się on po raz czwarty w Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. Początek o godz. 15.00.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 17, 2022

ХУДОЖНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Запрошуємо на заняття, організовані в Культурному центрі в Мшані та Культурному центрі в Поломі. Ми пропонуємо, серед інших

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 02, 2022

GOKiR prowadzi zapisy do Klubu Szachowego

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia kluby szachowego pod okiem pedagoga, zawodnika i sędziego szachowego Krzysztofa Wołyńskiego. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 24, 2022

FERIE dzień dziewiąty – KULIG

W czwartek byliśmy w Wiśle. Był kulig, kiełbaski z ogniska i zabawy na śniegu.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 24, 2022

Ferie dzień ósmy

W środę 23 lutego odwiedziliśmy Kraków. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Zmysłów, drugim natomiast Żywe Muzeum Obwarzanka. W międzyczasie zajrzeliśmy na rynek, aby posłuchaliśmy hejnału z Wieży Mariackiej.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›