Aktualności

LIP 06, 2021

We wtorek piknik dla dzieci w mszańskim parku

Zapraszamy do rodzinnej zabawy w Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. 13 lipca o godz. 10.00 rozpocznie się piknik dla dzieci. W programie animacje, warsztaty i dobra muzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 01, 2021

Wakacje z GOKiR Mszana

Wycieczki, imprezy plenerowe i zajęcia edukacyjno-rozrywkowe - to główne punkty harmonogramu działań opracowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie. Przygotowano go w ramach Gminnego Programu Powrotu do Normalności pod hasłem ZARAŻAMY RADOŚCIĄ. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 01, 2021

Drugi przejazd orkiestry w najbliższą sobotę

W ramach Gminnego Programu Powrotu do Normalności pod hasłem ZARAŻAMY RADOŚCIĄ organizujemy drugi przejazd Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana. W sobotę 3 lipca pojawimy się w Połomi, Gogołowej i Mszanie. Wyruszamy o godz. 17.00  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 30, 2021

Spis Powszechny - punkty terenowe

Od 28 czerwca przez okres całych wakacji możesz wypełnić obowiązek spisowy w trwającym Narodowym Spisie Powszechnym również w terenowych punktach samospisu w Połomi i Gogołowej.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 29, 2021

ETNO-WARSZTATY

Zapraszamy Was do zabawy na Polanie Kultury w Połomi. W programie: gra terenowa "Indiańska Wyprawa", budowanie indiańskiej wioski, Indiańskie zabawy, warsztaty tworzenia biżuterii, pióropuszy małych Indian, niespodzianki. Zajęcia są bezpłatne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 24, 2021

Miłośnicy sztuki spotkali się na Polanie Kultury

W poniedziałek 21 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie artystów dorosłych z cyklu „Kulturalnie Zakręceni”. Tematem był wpływ pandemii na twórczość artystyczną oraz jej jakość. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 21, 2021

Sezon imprez plenerowych rozpoczęty

WEJŚCIÓWKA DO LATA - pierwsza impreza w tym sezonie odbyła się w Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. Wiele atrakcji dla najmłodszych koncerty, bezpłatne porady i badania medyczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 21, 2021

XI Śląski Maraton Rowerowy

Blisko stu zawodników z całej Polski rywalizowało na dystansach od 100 do 600 km. Na mecie GOKiR Mszana zorganizował piknik rodzinny. Na scenie m.in. Mateusz Mijal i Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 15, 2021

WEJŚCIÓWKA DO LATA - rozpoczynamy sezon imprez plenerowych

Zapraszamy 20 czerwca do Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. Startujemy o 15.30. W programie bezpłatne badania i porady medyczne, atrakcje dla dzieci oraz koncerty. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›