Aktualności

LUT 22, 2022

Spotkanie z teatrem i warsztaty artystyczne

Kolejne dni ferii za nami. W ubiegłym tygodniu bawiliśmy się m.in. na warsztatach muzycznych i wykonywaliśmy prace w pracowni krawieckiej. Na początku drugiego dnia ferii uczestnicy zajęć wzięli udział m.in. w warsztatach ekologicznych i bajkowej dyskotece. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 18, 2022

Ogród Świateł i Centrum Laserów zaliczone

W trzecim dniu ferii, 16 lutego odwiedziliśmy Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie. Jak się okazuje również zimą jest tam sporo atrakcji. Dwa dni później byliśmy z kolei w Laserowym Centrum Rozrywki w Rybniku. Tutaj z kolei wyszaleliśmy się w labiryncie i na strzelnicy.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 15, 2022

FERIE 2022 - Magiczny wtorek

Dzisiaj spotkaliśmy się z iluzjonistą Krystianem Bączyńskim, a w drugiej części bawiliśmy się podczas warsztatów muzycznych. Jutro jedziemy do Ogrodu Świateł w Chorzowie (Śląskie Wesołe Miasteczko).  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 01, 2022

FERIE 2022 - NASZA OFERTA

Wyjazdy do kina, spotkanie z iluzjonistą, kulig, zajęcia artystyczne i muzyczne oraz kilka wycieczek. To oferta GOKiR Mszana na tegoroczne ferie. Ruszyły zapisy.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 24, 2022

Młodzi artyści pokazali co potrafią

Na scenie Ośrodka Kultury w Mszanie zaprezentowali się uczniowie zajęć muzycznych organizowanych w GOKiR Mszana. Koncert noworoczny odbył się w piątek 21 stycznia w Dniu Babci.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2022

Skaterzy z Połomi podsumowali trudny rok

W sobotę 8 stycznia członkowie połomskiego klubu spotkali się w Ośrodku Kultury w Połomi na corocznym spotkaniu podsumowującym. Miniony rok nie był łatwy. Organizowano znacznie mniej turniejów, a i liga, ze względu na obostrzenia epidemiczne, nie funkcjonowała w zwyczajnym trybie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2022

Kolędowanie w Gogołowej

W sobotę spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy Mszana, aby wspólnie kolędować na świeżym powietrzu. Zaprezentowały się zespoły działające przy GOKiR Mszana. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2022

Koncert grup artystycznych działających przy GOKIR Mszana

Już w najbliższy piątek 21 stycznia na scenie Ośrodka Kultury w Mszanie zaprezentują się młodzi artyści uczęszczający na zajęcia muzyczne w Połomi i Mszanie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 05, 2022

W piątek GOKiR nieczynny

Informujemy, że w piątek 7 stycznia ośrodki kultury będą nieczynne. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›