Aktualności

CZE 17, 2022

MOJE WAKACJE - Co? Gdzie? Kiedy?

Jak co roku przygotowaliśmy letnie atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na wycieczki, wakacyjne zajęcia artystyczne czy kulinarne. W programie także poznawanie ciekawych ludzi i wiele pouczających zabaw. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 15, 2022

Konkurs plastyczny Witaj Polsko zakończony

We wtorek 14 czerwca w Ośrodku Kultury w Połomi dokonano oceny prac nadesłanych na Konkurs plastyczny pn. „Witaj Polsko!” organizowany w ramach obchodów 100-lecia przyłączenia Górnego Śląska do Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 13, 2022

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 12, 2022

Festiwal Kultury Powiatu Wodzisławskiego

W niedzielę 26 czerwca na wodzisławskim rynku zaprezentują się artyści, muzycy z wszystkich gmin powiatu wodzisławskiego. Będzie także rękodzieło i świetne kulinaria. Na finał zagra zespół REDLIN. Zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 12, 2022

Rusza XII edycja Śląskiego Maratonu Rowerowego

W najbliższą sobotę 18 czerwca rusza XII edycja Śląskiego Maratonu Rowerowego – Mszana 24H. Na starcie zawodnicy z całej Polski, którzy rywalizować będą na dystansach od 50 do 600 km. Start i meta przy Ośrodku Kultury w Mszanie, ul. Mickiewicza 92.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 02, 2022

TEATRALNE SOBOTY - KOLEJNY SPEKTAKL 11 CZERWCA

Zapraszamy na kolejny spektakl teatralny w ramach naszej kulturalnej inicjatywy pn. „Teatralne soboty”. Tym razem odwiedzą nas aktorzy Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku z przedstawieniem pt. „Wąż”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 20, 2022

Dzień Dziecka w mszańskim parku

GOKiR Mszana oraz OSP w Mszanie zapraszają na piknik rodzinny do mszańskiego parku. Początek w niedzielę 29 maja o godz. 15.00. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 10, 2022

Konkurs dla uczniów liceów plastycznych

Do wygrania nagrody pieniężne w wysokości od 1000 do 300 zł. Na prace konkursowe czekamy do 10 czerwca. Temat główny to wydarzenia historyczne związane z procesem powrotu Górnego Śląska do Polski. Szczegóły w regulaminie konkursu, który jest dostępny TUTAJ.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 04, 2022

Spektakl "Bajkomat" w ramach akcji Teatralne Soboty

Tym razem, w sobotę 21 maja przyjeżdża do nas Teatr Gry i Ludzie z Katowic. Przedstawienie odbędzie się w Ośrodku Kultury w Połomi o godz. 16.00. Bilety w cenie 10 zł dostępne pół godziny przed spektaklem.

CZYTAJ WIĘCEJ ›