Aktualności

KWI 01, 2022

Ruszają lekcje języka polskiego dla Ukraińców

Do tej pory na zajęcia zgłosiło się 36 obywateli Ukrainy, którzy dotarli do naszej gminy z terenów objętych działaniami wojennymi.
Наразі на заняття записалися 36 громадян України, які прибули до нашої комуни з районів, які постраждали від бойових дій.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 21, 2022

IV Festiwal Palmy Wielkanocnej

Tradycyjnie w Niedzielę Palmową zapraszamy do Mszany na Festiwal Palmy Wielkanocnej. 10 kwietnia odbędzie się on po raz czwarty w Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. Początek o godz. 15.00.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 17, 2022

ХУДОЖНІ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Запрошуємо на заняття, організовані в Культурному центрі в Мшані та Культурному центрі в Поломі. Ми пропонуємо, серед інших

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 02, 2022

GOKiR prowadzi zapisy do Klubu Szachowego

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia kluby szachowego pod okiem pedagoga, zawodnika i sędziego szachowego Krzysztofa Wołyńskiego. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 24, 2022

FERIE dzień dziewiąty – KULIG

W czwartek byliśmy w Wiśle. Był kulig, kiełbaski z ogniska i zabawy na śniegu.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 24, 2022

Ferie dzień ósmy

W środę 23 lutego odwiedziliśmy Kraków. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Centrum Nauki Zmysłów, drugim natomiast Żywe Muzeum Obwarzanka. W międzyczasie zajrzeliśmy na rynek, aby posłuchaliśmy hejnału z Wieży Mariackiej.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 22, 2022

Spotkanie z teatrem i warsztaty artystyczne

Kolejne dni ferii za nami. W ubiegłym tygodniu bawiliśmy się m.in. na warsztatach muzycznych i wykonywaliśmy prace w pracowni krawieckiej. Na początku drugiego dnia ferii uczestnicy zajęć wzięli udział m.in. w warsztatach ekologicznych i bajkowej dyskotece. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 18, 2022

Ogród Świateł i Centrum Laserów zaliczone

W trzecim dniu ferii, 16 lutego odwiedziliśmy Śląskie Wesołe Miasteczko w Chorzowie. Jak się okazuje również zimą jest tam sporo atrakcji. Dwa dni później byliśmy z kolei w Laserowym Centrum Rozrywki w Rybniku. Tutaj z kolei wyszaleliśmy się w labiryncie i na strzelnicy.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 15, 2022

FERIE 2022 - Magiczny wtorek

Dzisiaj spotkaliśmy się z iluzjonistą Krystianem Bączyńskim, a w drugiej części bawiliśmy się podczas warsztatów muzycznych. Jutro jedziemy do Ogrodu Świateł w Chorzowie (Śląskie Wesołe Miasteczko).  

CZYTAJ WIĘCEJ ›