Aktualności

LIP 14, 2020

Letnie Warsztaty Artystyczne rozpoczęte

Zajęcia odbywają się w każdy wtorek na terenie Polany Kultury przy Ośrodku Kultury w Połomi. W programie zajęcia muzyczne, rekreacyjne, plastyczne i rozrywkowe. Zapisy w GOKiR Mszana. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 26, 2020

RODZINNE MUZYKOWANIE NA EKRANIE - zabawa z nagrodami

Projekt ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich rodzin. Nie ma żadnych wymogów repertuarowych, a wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni.

                      

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 26, 2020

Zaśpiewaj na dużej scenie

Już w środę 22 lipca Letni Talent Show w Połomi. Każdy może wystąpić na scenie. Czekamy na solistów, duety czy całe zespoły. Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 26, 2020

Ustroń-Wisła WYCIECZKA

Koszt z obiadem 15 zł, dorośli (tylko jako opiekunowie) - 50 zł. W programie m.in. wjazd kolejką linową na Czantorię, przejazd do Wisły. Tutaj m.in. mini warsztaty akustyczne w miejskim amfiteatrze.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 26, 2020

Rajd rowerowy dla dzieci

Start przy Ośrodku Kultury w Mszanie, meta w Gogołowej. Rajd organizowany bezpieczną trasą zakończony ogniskiem na terenie ośrodka Hipoterapia Galopek w Gogołowej. Poczęstunek. Udział bezpłatny. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 26, 2020

Letnie Warsztaty Artystyczne

Każdy wtorek od 14 lipca do 18 sierpnia, godz. 9.30-13.00. Zajęcia bezpłatne realizowane na Polanie Kultury stworzonej przy Ośrodku Kultury w Połomi. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 26, 2020

Park Linowy Leśna Przygoda

BEZPIECZNE WAKACJE Z GOKiR Mszana. Program zabaw dla dzieci pod okiem profesjonalnych animatorów. Koszt z obiadem 10 zł.

Szczegóły akcji "Bezpieczne Wakacje z GOKiR Mszana": http://gokir-mszana.pl/aktualnosc/5925

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 25, 2020

Wakacje z GOKiR Mszana

Mnóstwo atrakcji dofinansowanych przez GOKiR i Fundację JSW. Zapraszamy. Zapisy od 1 lipca. Wydarzenia objęte programem realizowane będą przy zachowaniu obowiązujących wytycznych epidemiologicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 24, 2020

KWARANTANNA MUSIC – najlepsi odebrali nagrody

Konkurs wokalny online zakończony. We wtorek 23 czerwca laureaci spotkali się w Ośrodku Kultury w Mszanie. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›