Aktualności

PAŹ 14, 2022

KOLORY JESIENI - Konkurs Fotograficzny

Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu. Wystarczy „komórka” z aparatem i odrobinę chęci. Wyślij nam jesienne zdjęcia wykonane na terenie gminy Mszana i odbierz nagrody. Masz na to czas do 15 listopada. Na fotografie czekamy pod adresem pocztowej skrzynki internetowej: konkurs@gokir-mszana.pl  

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 28, 2022

Ruszają Warsztaty Sztuk Wszelakich

Zapraszamy na pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów Sztuk Wszelakich

(witraż, ceramika, zajęcia plastyczne, florystyczne, biżuteria, makrama itp.)

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 22, 2022

WYCIECZKA DO KRAKOWA

Zwiedzanie Krakowa z profesjonalnym przewodnikiem. Najciekawsze miejsca jednego z najpiękniejszych miast Polski: Wawel, Planty, Bazylika Franciszkanów, dzielnica uniwersytecka, Rynek Główny - Wieża Ratuszowa, Sukiennice, wejście do Bazyliki Mariackiej oraz Barbakan. Czas wolny.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 16, 2022

Złoty Dzwon dla zespołu „Wiślanie”

W czwartek 15 września, po raz jedenasty GOKiR Mszana zorganizował Otwarty Przegląd Zespołów i Śpiewaków Ludowych im. Józefa Pękały ZŁOTY DZWON. Na scenie zaprezentowały się 3 zespoły śpiewacze a capella, 7 zespołów z akompaniamentem i jeden solista. Imprezę poprowadzili, niezawodni: Iwona Rduch i Zygmunt Wolny.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 09, 2022

Klub Seniora rusza po wakacyjnej przerwie

Zapowiada się interesujący sezon w Klubie Seniora. Zaczynamy od przyszłego tygodnia. 15 września w Mszanie, 16 września w Połomi. Początek obu spotkań o 10.00.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 09, 2022

SEZON 2022/2023 - ZOBACZ CO PRZYGOTOWALIŚMY

Kuźnia liderów, śpiew, taniec, teatr, warsztaty artystyczne, klub szachowy czy pracownia krawiecka. Prezentujemy szczegółowy harmonogram zajęć, które będą się odbywać w ośrodkach kultury w Mszanie i Połomi. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 06, 2022

Przegląd "ZŁOTY DZWON" - harmonogram występów

W czwartek 15 września wystąpi czternaście zespołów, w tym jedenaście biorących udział w konkursie. Po raz jedenasty w Połomi będzie można usłyszeć zespoły folklorystyczne z regionu. Początek o godz. 15.00 na scenie plenerowej przy ul. Centralnej w Połomi. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 25, 2022

ZAKOŃCZENIE WAKACJI NA POLANIE KULTURY

Zapraszamy dzieci i młodzież na nasza wyjątkową polanę w Połomi. 30 sierpnia w godz. 10.00-13.00. W programie zabawy integracyjne, tworzenie galerii wakacyjnej oraz wakacyjnego komiksu. Pizza i inne niespodzianki.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 24, 2022

Po kilkuletniej przerwie zapraszamy do wspólnego świętowania. 4 września od 15.00, POŁOMIA - teren rekreacyjny, ul. Centralna 75 (przy boisku sportowym). Wcześniej korowód dożynkowy - zbiórka o godz. 13.00 przy ul. Folkwark 46. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›