Aktualności

LUT 01, 2022

FERIE 2022 - NASZA OFERTA

Wyjazdy do kina, spotkanie z iluzjonistą, kulig, zajęcia artystyczne i muzyczne oraz kilka wycieczek. To oferta GOKiR Mszana na tegoroczne ferie. Ruszyły zapisy.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 24, 2022

Młodzi artyści pokazali co potrafią

Na scenie Ośrodka Kultury w Mszanie zaprezentowali się uczniowie zajęć muzycznych organizowanych w GOKiR Mszana. Koncert noworoczny odbył się w piątek 21 stycznia w Dniu Babci.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2022

Skaterzy z Połomi podsumowali trudny rok

W sobotę 8 stycznia członkowie połomskiego klubu spotkali się w Ośrodku Kultury w Połomi na corocznym spotkaniu podsumowującym. Miniony rok nie był łatwy. Organizowano znacznie mniej turniejów, a i liga, ze względu na obostrzenia epidemiczne, nie funkcjonowała w zwyczajnym trybie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2022

Kolędowanie w Gogołowej

W sobotę spotkaliśmy się z mieszkańcami gminy Mszana, aby wspólnie kolędować na świeżym powietrzu. Zaprezentowały się zespoły działające przy GOKiR Mszana. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2022

Koncert grup artystycznych działających przy GOKIR Mszana

Już w najbliższy piątek 21 stycznia na scenie Ośrodka Kultury w Mszanie zaprezentują się młodzi artyści uczęszczający na zajęcia muzyczne w Połomi i Mszanie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 05, 2022

W piątek GOKiR nieczynny

Informujemy, że w piątek 7 stycznia ośrodki kultury będą nieczynne. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 05, 2022

Kolędowanie pod chmurką

Zapraszamy do Gogołowej na wspólne kolędowanie przy ognisku – sobota 15 stycznia o godz. 16.00 na parkingu przed szkołą w Gogołowej. W programie krótkie występy grup artystycznych, animacja wspólnych śpiewów oraz popisy solowe. Dla uczestników kiełbaska, dodatki oraz gorące napoje.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 22, 2021

Bombka Bożonarodzeniowa – KONKURS ZAKOŃCZONY

Podsumowaliśy konkurs pn. „Bombka Bożonarodzeniowa”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za nadesłanie pięknych ozdób. Poniżej lista wyróżnionych prac (kolejność przypadkowa).

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 30, 2021

Bombka Bożonarodzeniowa – KONKURS

Zrób bombkę choinkową i przynieś do nas wraz z podpisaną kartą zgłoszeń. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymują upominek.

CZYTAJ WIĘCEJ ›