Aktualności

SIE 04, 2016

Kolejna wycieczka emerytów z Gogołowej

W ubiegłym tygodniu członkowie Związku Emerytów w Gogołowej odwiedzili Wrocław. Głównymi punktami wycieczki była Panorama Racławicka, Afrykarium i Wrocławskie Zoo. Po powrocie grupa spędziła wieczór w Ośrodku Kultury przy kawie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 23, 2016

Emeryci z Gogołowej odpoczywali w Tatrach

W połowie czerwca emeryci z Gogołowej wybrali się na wycieczkę do Zakopanego. Trzydniowy wypoczynek rozpoczęli od spływu Dunajcem do Szczawnicy. Następnie pieszo wybrali się nad Morskie Oko. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 06, 2016

Strefa kibica w Gogołowej

GOKiR Mszana uzyskał pozwolenie telewizji POLSAT i UEFA na publiczne odtwarzanie wszystkich meczów Mistrzostw Europy we Francji.   

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 06, 2016

Gminny Dzień Strażaka po raz trzeci

W sobotę 28 maja strażacy działający w sołectwach gminy Mszana bawili się podczas festynu rodzinnego. Rozpoczęto jednak na poważnie - mszą świętą i wręczeniem odznaczeń. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 23, 2016

Najmłodsi przypomnieli wielkanocne zwyczaje

Dzieci z gogołowskiej grupy Koralik pod okiem akompaniatorki Gabrieli Gwiszcz i Ireny Liśnikowskiej z GOKiR Mszana przygotowały dla swoich rodziców i dziadków przedstawienie o zwyczajach wielkanocnych.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 07, 2016

Rodzinne kolędowanie w Gogołowej

We wtorek 5 stycznia Ośrodek Kultury w Gogołowej zorganizował "Rodzinne kolędowanie". Dzieci z grupy artystycznej KORALIK zaprezentowały jasełka, natomiast zespół ADAGIO wystąpił z krótkim programem kolędowym.   

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 31, 2015

Wspólne kolędowanie w Gogołowej

 Spotkanie odbędzie się 5 stycznia o godz. 16.00 w Ośrodku Kultury w Gogołowej. W programie jasełka w wykonaniu dzieci oraz występ miejscowych zespołów ADAGIO i KORALIK. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 23, 2015

Biesiada w stylu country - Gogołowa 2015

W ubiegłą sobotę 21 listopada blisko 50 osób bawiło się na tradycyjnej biesiadzie w Gogołowej. W programie konkurencje sprawnościowe, śpiewy, zabawa taneczna i oczywiście dobre piwko. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 02, 2015

Dzień Seniora u emerytów w Gogołowej

W czwartek 29 października członkowie Związku Emerytów i Rencistów bawili się w Ośrodku Kultury w Gogołowej. Było pyszne jedzonko i dobra muzyka, a przede wszystkim wyśmienite humory uczestników. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›