Co, gdzie, kiedy?

Zakończenie sezonu z pucharem wójta

Gmina 07.03.2015r, godzina 15:29

Zakończenie sezonu z pucharem wójta

W Istebnej, przy pięknej pogodzie i świetnych warunkach narciarskich, zawodnicy z Polski i Czech walczyli o Puchar Wójta Gminy Mszana w Narciarstwie Alpejskim. Rywalizowano w piątek 6 marca na stoku Złoty Groń. Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie. 


W imprezie zorganizowanej w ramach Euroregionu Silesia i współfinansowanej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa wzięło udział blisko 150 osób, w tym zawodnicy z Budišova nad Budišovką.

Zmagania odbyły się w czterech kategoriach wiekowych - ważna była suma czasów dwóch zjazdów. Wśród dziewczynek - uczennic szkół podstawowych - zwyciężyła Natalia Urbańczyk, drugie miejsce przypadło w udziale Terezie Ambrozovej z Czech, natomiast trzecie jej koleżance Danieli Tomandlovej. W tej samej kategorii wśród chłopców triumfował Paweł Mitko przed Wiktorem Brańczykiem. Trzeci był Ondrej Vrba z Budišova. W kategorii gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, wśród dziewcząt najlepszy czas osiągnęła Klaudia Mitko. Druga była zawodniczka z Czech - Iveta Backovska, natomiast trzecia Joanna Szczerbiak. Wśród chłopców najlepszy okazał się Radosław Rzepiak. Wyprzedził Andrzeja Brudnego i Marka Manigati z Czech.

Wśród pań w wieku do 45 lat zwyciężyła Ewa Brudny przed Agnieszką Gajda i Renatą Szymanek. Wśród panów w tej kategorii wiekowej triumfował Norbert Rzepiak, który osiągnął najlepszy czas zawodów (1:13:84) i wyprzedził Ryszarda Marszolika oraz Adama Brudnego. W grupie kobiet powyżej 45 lat zwyciężyła Danuta Kaperczak, która wyprzedziła Gabrielę Sikorę i Grażynę Chachulską. Wśród panów triumfował Adam Tatarczyk. Drugi był Bogdan Lachowski przed Krzysztofem Niemczykiem.     


Galeria zdjęć


Video

Najnowsze galerie

Nasze VIDEO

Zarezerwuj salę

Zarezerwuj salę

Gmina Mszana

Gminny Ośrodek Sportu

RODO

MKIDN

Gminny Ośrodek Kultury
i Rekreacji w Mszanie

ul. Mickiewicza 92
44-325 Mszana
tel./fax: 32 4720076
e-mail: kontakt@gokir-mszana.pl

NIP: 647 25 65 994
Regon: 243019563
nr konta:
34 8470 0001 2001 0050 0089 0001

Pogoda Mszana z serwisu

Nasi Partnerzy