"Rodzina razem się trzyma" - bezpłatne porady fachowców i nie tylko

2013-05-14

Wodzisławski ośrodek kultury i portal dla rodziców "I co dalej?" 26 maja organizuje bezpłatne warsztaty i porady pedagogów, psychologów, rehabilitantów. Zapisy trwają do 20 maja.

- Nie trzeba szukać superniani. Do dyspozycji rodziców będą super specjaliści z naszego regionu. Warto znaleźć trochę czasu i porozmawiać z nimi o problemach, bo tych w żadnej rodzinie nie brakuje – mówi  Justyna Siwiak – Pasierb, prowadząca portal dla rodziców z powiatu wodzisławskiego "I co dalej".

Impreza odbędzie się 26 maja. Ma być nie tylko prezentem z okazji Dnia Matki. Organizatorzy liczą, że z bogatej oferty zajęć i warsztatów skorzystają całe rodziny.

- Rodzina daje poczucie bezpieczeństwa, siłę do zmagania się z przeciwnościami losu. Rodzina to nie tylko mama i dzieci, ale także tata, dziadek i babcia. Jak w każdej bywa pewnie ciężko, ale nasi eksperci udowodnią, że wiele kłopotów można rozwiązać w domowym zaciszu. Wystarczy tylko chcieć – dodaje Izabela Sobota, koordnatorka imprezy i instruktorka w WCK.

" Rodzina razem się trzyma" rozpocznie się w WCK o godz. 11.00. Udział w warsztatach jest ograniczony i bezpłatny. Wyjątek stanowią:  spotkanie " Ale! Babki", w którym udział kosztuje 30 zł, Rodzinne Spotkania z Teatrem, na które cena za bilet wynosi 10 zł oraz koncert Ireny Santor – wstęp 50 zł.

Zapisy trwają do 20 maja. Chęć uczestnictwa w poszczególnych warsztatach należy zgłosić mailowo na adres: iza.s@wck.wodzislaw.pl  lub telefonicznie pod numerem 455 48 55.

Szczegóły na www.wck.wodzislaw.pl i www.icodalej.com.pl  

POWRÓT