Gospodynie w nagrodę pojechały do luksusowego SPA - (ZDJĘCIA+FILM)

2013-02-11

Grupa teatralna "Kredens" zaprezentowała się w kolejnej premierze. Tym razem aktorzy (mieszkańcy Połomi) ukazali życie gospodyń, które postanowiły się wyrwać i zaszaleć w salonie odnowy biologicznej

 

Przedstawienie odbyło się 7 lutego podczas imprezy zorganizowanej przy okazji Tłustego Czwartku przez Koło Gospodyń Wiejskich w Połomi. Autorem scenariusza i reżyserem jest Agata Wrożyna-Juszczak. Akcja komedii rozgrywa się w czterech rodzinach i luksusowym SPA. Gospodynie wybrały się tam po tym jak jedna z nich wygrała konkurs telewizyjny na najlepszy przepis na ciasto. Panie relaksowały się podczas masażu z nadzieją, że mężowie wykonają zlecone przez nie prace domowe. Tymczasem oni się relaksowali... z kuflem piwa w ręce nie myśląc o obowiązkach.  

W spektaklu wystąpili: Bronisława Wita, Irena Krótki, Aleksandra Wita, Bernardy Maciończyk, Aniela Skupień, Antoni Salamon, Urszula Maciończyk, Jerzy Maciończyk, Agata Wowra, Renata Garbulowska, Marzena Wowra, Magdalena Herman, Mirosława Piechaczek, Agata Marszałek.

(raj)

 

 

 

POWRÓT