2026-06-03
ZAKOŃCZENIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO -
-WERNISAŻ
W TOWARZYSTWIE MŁODYCH MUZYKÓW GMINY MSZANA !!!
15 czerwca w Ośrodku Kultury w Połomi odbędzie się kulturalne wydarzenie, podsumowujące sezon artystyczny w naszych ośrodkach.
Zaprezentujemy wystawę grupy Zajęć Malarstwa Sztalugowego, które odbywały się pod kierownictwem Agnieszki Kornas- Wiśniewskiej oraz występy młodych muzyków uczęszczających na warsztaty instrumentalne, prowadzone przez Gabrielę Gwiszcz, Julię Marek i Aleksandrę Fojcik..
Zapraszamy 15-06-2026 godz. 18:00 OK Połomia