Aktualności

MAJ 17, 2019

Książka ciągle w sprzedaży

Zachęcamy do nabycia publikacji pt. „Mszana, Połomia, Gogołowa. Średniowieczna lokacja i rozwój gminy od XIII wieku do początku XX wieku – w mniej znanych źródłach”. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 13, 2019

Wieczór Poetycki w Mszanie

Spotkanie odbędzie się 23 maja o godz. 17.30 w Ośrodku Kultury w Mszanie. Głównymi bohaterami wieczoru będą poeci: Henryk Pasterny i Andrzej Ślakowski.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 12, 2019

Piknik Charytatywny

Zapraszamy do Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie – niedziela 26 maja, godz. 16.00. W programie imprezy zabawy dla dzieci i całych rodzin, konkursy z nagrodami, stoiska gastronomiczne, loteria fantowa, mnóstwo niespodzianek i oczywiście dobra muzyka. Zagra „Silesian Brass Quartet”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 29, 2019

Wyjątkowy koncert w połomskim kościele

W niedzielę 28 kwietnia w Kościele Nawiedzenia NMP w Połomi zorganizowano Koncert Wielkanocny. Tym razem mszańskiej orkiestrze towarzyszyli wyjątkowi goście. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 29, 2019

Gigantyczny Dzień Dziecka

GOKiR Mszana oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Morawskie Wrota zapraszają na wyjątkowy plac zabaw, który stanie 1 czerwca na boisku sportowym w Gogołowej.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 29, 2019

Rajd Rowerowy - zapisy do 21 maja

Zapraszamy do udziału w rodzinnym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w sobotę 25 maja. Start o godz. 9.00 przy Ośrodku Kultury w Mszanie, meta: Słoneczna Wyspa w Marklowicach. Trasa prowadzi przez ul. Mickiewicza, Mszańską i Leśną w Skrzyszowie, dalej ul. Teligi, Batalionów Chlopskich, ks. Kolbego i Połomską na Wilchwach, a także Szymanowskiego, Krakusa i Wyzwolenia w Marklowicach. Dla uczestników koszulka i poczęstunek. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 29, 2019

Wystawa Psów Rasowych

W niedzielę 26 maja zapraszamy na boisko w Gogołowej gdzie zaprezentują się najpiękniejsze czworonogi.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 28, 2019

Co nowego na nowej stronie

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie wprowadza ułatwienia dla osób zainteresowanych jego ofertą.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 25, 2019

Koncert Wielkanocny

W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 w Kościele Nawiedzenia NMP w Połomi odbędzie się koncert w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana pod dyrekcja Aleksandra Knury oraz Zespołu Wokalnego "6 na 6".

CZYTAJ WIĘCEJ ›