Aktualności

LIP 06, 2022

Startuje Polana Kultury

Dzisiaj w Połomi na naszej Polanie warsztaty bębniarskie i ukulele, które poprowadzi Andrzej Żydek. W programie m.in. poznanie muzyki afrykańskiej w praktyce, historia i budowa bębnów, nauka gry oraz zabawy. Początek o godz. 10.00. 

Jutro na Polanie Kultury zabawy kulinarne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 20, 2022

Gwiazdy na 100-lecie przyłączenia Górnego Śląska do Polski

Zapraszamy na wodzisławski Rynek 2 lipca. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, m.in. wystawa sprzętu wojskowego, premiera filmu „Witaj Polsko”, inscenizacje historyczne i koncert gwiazd.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 17, 2022

MOJE WAKACJE - Co? Gdzie? Kiedy?

Jak co roku przygotowaliśmy letnie atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na wycieczki, wakacyjne zajęcia artystyczne czy kulinarne. W programie także poznawanie ciekawych ludzi i wiele pouczających zabaw. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 15, 2022

Konkurs plastyczny Witaj Polsko zakończony

We wtorek 14 czerwca w Ośrodku Kultury w Połomi dokonano oceny prac nadesłanych na Konkurs plastyczny pn. „Witaj Polsko!” organizowany w ramach obchodów 100-lecia przyłączenia Górnego Śląska do Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 13, 2022

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 12, 2022

Festiwal Kultury Powiatu Wodzisławskiego

W niedzielę 26 czerwca na wodzisławskim rynku zaprezentują się artyści, muzycy z wszystkich gmin powiatu wodzisławskiego. Będzie także rękodzieło i świetne kulinaria. Na finał zagra zespół REDLIN. Zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 12, 2022

Rusza XII edycja Śląskiego Maratonu Rowerowego

W najbliższą sobotę 18 czerwca rusza XII edycja Śląskiego Maratonu Rowerowego – Mszana 24H. Na starcie zawodnicy z całej Polski, którzy rywalizować będą na dystansach od 50 do 600 km. Start i meta przy Ośrodku Kultury w Mszanie, ul. Mickiewicza 92.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 02, 2022

TEATRALNE SOBOTY - KOLEJNY SPEKTAKL 11 CZERWCA

Zapraszamy na kolejny spektakl teatralny w ramach naszej kulturalnej inicjatywy pn. „Teatralne soboty”. Tym razem odwiedzą nas aktorzy Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku z przedstawieniem pt. „Wąż”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 20, 2022

Dzień Dziecka w mszańskim parku

GOKiR Mszana oraz OSP w Mszanie zapraszają na piknik rodzinny do mszańskiego parku. Początek w niedzielę 29 maja o godz. 15.00. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›