Aktualności

LIP 11, 2022

Zapraszamy do Akademii Teatru i Sztuk Wrażliwych

Profesjonalne zajęcia artystyczne dla dzieci z elementami teatru, muzyki i sztuki. Wyjazd do Rybnika 20 lipca o godz. 9.00. Zajęcia poprowadzi reżyser i instruktor teatralny Izabela Karwot. Koszt 20 zł. Zapisy pod nr tel. 32 4720076.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 07, 2022

Dzień Śląskiej Kuchni w Ośrodku Kultury

W czwartek odwiedziła nas Anna Lerch-Wójcik, miłośniczka lokalnej kultury oraz panie z KGW Połomia: Leokadia Adamczyk i Gabriela Firut. Było pysznie!

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 07, 2022

Warsztaty bębniarskie w ramach akcji wakacyjnej

W środę odwiedził nas Andrzej Żydek, miłośnik gry na instrumentach perkusyjnych i znawca tematu. Były warsztaty, a po ich zakończeniu zabawy przygotowane przez instruktorów GOKiR Mszana.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 06, 2022

Startuje Polana Kultury

Dzisiaj w Połomi na naszej Polanie warsztaty bębniarskie i ukulele, które poprowadzi Andrzej Żydek. W programie m.in. poznanie muzyki afrykańskiej w praktyce, historia i budowa bębnów, nauka gry oraz zabawy. Początek o godz. 10.00. 

Jutro na Polanie Kultury zabawy kulinarne.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 20, 2022

Gwiazdy na 100-lecie przyłączenia Górnego Śląska do Polski

Zapraszamy na wodzisławski Rynek 2 lipca. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin, m.in. wystawa sprzętu wojskowego, premiera filmu „Witaj Polsko”, inscenizacje historyczne i koncert gwiazd.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 17, 2022

MOJE WAKACJE - Co? Gdzie? Kiedy?

Jak co roku przygotowaliśmy letnie atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na wycieczki, wakacyjne zajęcia artystyczne czy kulinarne. W programie także poznawanie ciekawych ludzi i wiele pouczających zabaw. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 15, 2022

Konkurs plastyczny Witaj Polsko zakończony

We wtorek 14 czerwca w Ośrodku Kultury w Połomi dokonano oceny prac nadesłanych na Konkurs plastyczny pn. „Witaj Polsko!” organizowany w ramach obchodów 100-lecia przyłączenia Górnego Śląska do Polski.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 13, 2022

Nabór na stanowisko Głównego Księgowego

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie ogłasza nabór na stanowisko głównego księgowego.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 12, 2022

Festiwal Kultury Powiatu Wodzisławskiego

W niedzielę 26 czerwca na wodzisławskim rynku zaprezentują się artyści, muzycy z wszystkich gmin powiatu wodzisławskiego. Będzie także rękodzieło i świetne kulinaria. Na finał zagra zespół REDLIN. Zapraszamy.

CZYTAJ WIĘCEJ ›