Aktualności

STY 31, 2023

Skaterzy z Połomi podsumowali sezon

Połomię w konkurencji Skata reprezentuje 23 zawodników. W ubiegłym roku rywalizowali oni na szczeblu II ligi i ligi okręgowej. W marcu rozpoczną się zmagania kolejnego sezonu, w którym skaterzy pierwszej drużyny będą rywalizować na poziomie III ligi.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 09, 2023

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

"POSZŁY DZIECI DO BETLEJEM" - Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołów: "Kamerton", "Garden Folk" i "Adagio" z GOKiR Mszana oraz Dzieci Maryi z Parafii Nawiedzenia NMP w Połomi, gdzie odbył się koncert. Artyści wystąpili w towarzystwie Aleksandra Knury z zespołem. Gratulujemy wykonawcom i dziękujemy za piękne, niedzielne popołudnie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 30, 2022

KONCERT KOLĘD I PASTORAŁEK

Wystąpią: Dzieci Maryi z Połomi, zespoły: KAMERTON, ADAGIO, GARDEN FOLK oraz ALEKSANDER KNURA z zespołem.

Zapraszamy 8 stycznia na godz. 15.00 do Kościoła Nawiedzenia NMP w Połomi. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 28, 2022

Biesiada z zespołem Bella Musica

Zapraszamy na zabawę taneczną i do wspólnego biesiadowania w rytmach muzyki zespołu Bella Musica.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 19, 2022

Co? Gdzie? Kiedy? - FERIE 2023

Lotnisko Balice w Krakowie, Planetarium w Chorzowie, czy Kulig w Zwardoniu. To tylko niektóre atrakcje przygotowane przez nas na ferie. Będą także atrakcje na terenie gminy Mszana. Ruszamy 16 stycznia. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 30, 2022

Artystyczne warsztaty świąteczne

Rozpoczynamy drugie z warsztatów ze świątecznego cyklu. Dwa kolejne czwartki: 8 i 15 grudnia zapraszamy na zajęcia dotyczące wykonywania ozdób świątecznych z igliwia, m.in. jodły nobilis – miniaturowe choinki na kiju, stroiki itp. Początek o godz. 16.00. Koszt warsztatów (jednego spotkania) - 50 zł. Zapisy pod nr tel. 32 4720076.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 23, 2022

CECYLIADA 2022

Zespoły śpiewacze działające w gminie Mszana tradycyjnie uczciły św. Cecylię swoją patronkę. We wtorek 22 listopada, po mszy świętej członkowie zespołów: Mszanianka, Adagio i Połomianka spotkali się w Ośrodku Kultury w Połomi przy wspólnym stole.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 17, 2022

„Kolory Jesieni” – konkurs rozstrzygnięty

Nadesłano 53 fotografie wykonane na terenie gminy Mszana. Zadaniem uczestników konkursu było uchwycenie jesieni i jej barw.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 14, 2022

Świąteczne Anioły – profesjonalne warsztaty ceramiczne

Rozpoczynamy cykl artystycznych warsztatów tematycznych. Z uwagi na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia proponujemy tworzenie ozdób ceramicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›