Aktualności

SIE 28, 2017

Rajd Powiatowy z metą w Mszanie

W imprezie, która odbyła się 28 sierpnia wzięło udział blisko 650 miłośników dwóch kółek. Wszyscy zjechali do Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 08, 2017

Piknik Rodzinny na mecie maratonu

GOKiR Mszana i Ośrodek Wsparcia CARITAS w Połomi zapraszają na Piknik Rodzinny w mszańskim parku. Impreza odbędzie się w niedzielę 18 czerwca od godz. 14.00 i będzie zakończeniem Śląskiego Maratonu Rowerowego.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 01, 2017

Teatralna niedziela w GOKiR

W niedzielę, 28 maja, na scenie w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie wystąpił Teatr Ulicy Wodzisławskiej, prezentując zabawny spektakl „Szalone lata dwudzieste”. Przedsięwzięcie finansowane było ze środków Powiatu Wodzisławskiego. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 01, 2017

Piknik Wojskowo-Militarny w Mszanie

W sobotę 20 maja po raz pierwszy GOKiR zorganizował imprezę o charakterze wojskowo-patriotycznym. Przedsięwzięcie związane było z nadaniem nazwy ronda znajdującego się na granicy Mszany i Jastrzębia-Zdroju.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 18, 2017

Teatr Wodzisławskiej Ulicy wystąpi w Mszanie

Po raz drugi w Mszanie zaprezentuje się Teatr Wodzisławskiej Ulicy. Tym razem wystąpi w Ośrodku Kultury w Mszanie z przedstawieniem pt. "Szalone lata dwudzieste". Zapraszamy - niedziela 28 maja, godz. 17.00. Wstęp wolny. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAJ 12, 2017

Jakie imprezy w tym roku - początek sezonu po wojskowemu

Pierwszą imprezą plenerową organizowaną w tym roku przez GOKiR Mszana będzie Piknik Wojskowo-Militarny, który odbędzie się 20 maja przy boisku sportowym w Mszanie. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 17, 2017

Największa palma wielkanocna stanęła we Fryčovicach

GOKiR Mszana był współorganizatorem Festiwalu Palmy Wielkanocnej, który miał miejsce 8 kwietnia, w przeddzień Niedzieli Palmowej w Czeskich Fryčovicach.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 30, 2016

Piekielna Kuchnia w Mszanie FOTO + FILMY

Hell's Kitchen, czyli kolejna biesiada w Ośrodku Kultury w Mszanie. Nie zabrakło gwiazd światowego formatu. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 18, 2016

Wieczór biesiadny w Gogołowej

Pierwsza biesiada tego sezonu już za nami. W Ośrodku Kultury w Gogołowej bawili się członkowie miejscowego Związku Emerytów i panie z KGW Gogołowa.

CZYTAJ WIĘCEJ ›