Aktualności

MAR 06, 2018

Festiwal Palmy Wielkanocnej

Dzień przed Niedzielą Palmową 24 marca zapraszamy do Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. W programie ustawienie rekordowej palmy, zabawy z nagrodami, konkurs na najładniejszą palmę, a także inscenizacja pt. „Przybycie Chrystusa do Jerozolimy”. Początek o godz. 15.00. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 18, 2018

Zawody narciarskie - zapisy do wtorku 20 lutego

Zapraszamy narciarzy i snowbordzistów do udziału w zawodach o Puchar Wójta Gminy Mszana. Sobota 24 lutego, Istebna, stok ZAGROŃ. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 16, 2018

Bezpłatny kurs angielskiego i informatyki

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie zaprasza na bezpłatny kurs języka angielskiego i informatyki. Kandydaci powinni mieć więcej niż 25 lat, maksymalnie średnie wyksztalcenie, a także powinni pracować zawodowo.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 04, 2017

Mszańska Barbórka na wesoło

W sobotę 2 grudnia w Mszanie bawiło się blisko tysiąc osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 04, 2017

Skaterzy walczyli o Puchar Dyrektora

Zawody rozegrano w piątek 1 grudnia w Ośrodku Kultury w Mszanie. Rywalizacja była jednocześnie drużynową walką o Mistrzostwo Gminy Mszana.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 28, 2017

Mszańska Barbórka ? wejście tylko od strony parku

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 rozpocznie się jesienna impreza organizowana przez GOKiR Mszana z udziałem Kabaretu Młodych Panów. Podajemy kilka ważnych informacji dla posiadaczy biletów wstępu. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 27, 2017

Teatr KREDENS rozbawił publiczność w Mszanie

Po raz kolejny grupa artystów wystawiła spektakl Izabeli Degórskiej pt. Mąż zmarł, ale już mu lepiej”. Reżyserem jest śp. Dorota Nowak. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 09, 2017

Teatr KREDENS zaprezentuje się Mszanie

Grupa teatralna KREDENS zaprasza na sztukę Izabeli Degórskiej pt. "Mąż zmarł, ale już mu lepiej". Tym razem artyści zaprezentują się w Mszanie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 19, 2017

Warsztaty ceramiczne od podstaw

Zajęcia odbywają się w Ośrodku Kultury w Mszanie. Koszt miesięczny wynosi 40 zł od osoby. Zaczynamy w czwartek od 16.30 do 18.30. Uczestnicy własnoręcznie wykonane prace otrzymają na własność.

CZYTAJ WIĘCEJ ›