Co, gdzie, kiedy?

Co w tym sezonie przygotował GOKiR

Gmina 21.04.2016r, godzina 13:34

Co w tym sezonie przygotował GOKiR

Koncerty, kabaret i kino plenerowe - w maju pierwsze imprezy na świeżym powietrzu. 


 

 

 

 

 

 

Już 21 maja GOKiR Mszana zaprasza na III Gminny Rajd Rowerowy. Trasa liczy około 25 km i jest dostosowana zarówno do możliwości dzieci jak i osób starszych. Uczestnicy mogą liczyć na odznakę rajdu, ciepły posiłek oraz okolicznościową koszulkę. Zapraszamy całe rodziny.

            Tydzień później, 28 maja odbędzie się Gminny Dzień Strażaka. Na scenie w Gogołowej pojawi się Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana, kabaret "To nie My", a także Magda Lucjan z zespołem ACORD.

W niedzielę 29 maja w Połomi GOKiR organizuje po raz drugi Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych. Zaprezentuje się około 200 najpiękniejszych zwierzaków z kraju i zagranicy.   

            Podobnie jak w roku ubiegłym w Mszanie wystartuje Śląski Maraton Rowerowy. Impreza odbędzie się 18-19 czerwca z finałem w Parku Aktywnej Rekreacji. Tutaj trwać będzie festyn rodzinny organizowany przez GOKiR wspólnie z Ośrodkiem Wsparcia Caritas, który ma swoją siedzibę na terenie gminy Mszana. Wystąpi m.in. zespół Grafit i mszańska orkiestra.    

            Gwiazdą imprezy plenerowej w Połomi (10 lipca) będzie grupa GÓRALPOWER. Trwają prace nad programem imprezy, która ma mieć charakter nie tylko kulturalny, ale także sportowo-rekreacyjny.  

            GOKiR włączył się także w organizację przedsięwzięć związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży. 21 lipca mieszkańcy gminy oraz goście z zagranicy wezmą udział w imprezie na terenie Parku Aktywnej Rekreacji. W programie m.in. kino plenerowe, a także koncert miejscowych zespołów.

            Największym wydarzeniem będą tradycyjnie dożynki gminne. Tym razem odbędą się w Mszanie. Na scenie m.in. Paweł Gołecki z zespołem oraz grupa REDLIN.

- Myślę, że każdy z mieszkańców znajdzie w tym roku coś dla siebie i będzie się bawił wspólnie z nami. Obecnie trwają w GOKiR przygotowania techniczne. Remontujemy ławostoły i namioty plenerowe, które wykorzystujemy na imprezach plenerowych - mówi Rafał Jabłoński, dyrektor GOKiR Mszana.  

 

Najnowsze galerie

Nasze VIDEO

Zarezerwuj salę

Zarezerwuj salę

Gmina Mszana

Gminny Ośrodek Sportu

RODO

MKIDN

Gminny Ośrodek Kultury
i Rekreacji w Mszanie

ul. Mickiewicza 92
44-325 Mszana
tel./fax: 32 4720076
e-mail: kontakt@gokir-mszana.pl

NIP: 647 25 65 994
Regon: 243019563
nr konta:
34 8470 0001 2001 0050 0089 0001

Pogoda Mszana z serwisu

Nasi Partnerzy