Aktualności

LUT 11, 2019

Ferie w GOKiR Mszana – dzień I

W Ośrodku Kultury w Mszanie odbyły się warsztaty dla dzieci i młodzieży z cyklu „Bajkowa ceramika”, natomiast w Ośrodku Kultury w Gogołowej warsztaty plastyczne i sensoryczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 22, 2019

Nauka gry na instrumentach klawiszowych – zapisy

GOKiR Mszana zaprasza na lekcje gry na instrumentach klawiszowych (organy, keyboard). Zajęcia rozpoczną się w marcu i będę organizowane we wtorki. Koszt to 50 zł miesięcznie od osoby (cztery lekcje). 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 17, 2019

Spotkanie noworoczne w GOKiR Mszana

Dyrektor GOKiR Mszana spotkał się z organizacjami społecznymi i zespołami działającymi przy ośrodkach kultury. Nie zabrakło także skaterów i hodowców golębi pocztowych oraz grup artystycznych.  

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 14, 2019

FERIE 2019 - ZOBACZ CO PRZYGOTOWALIŚMY

Muzeum komputerów i muzeum pożarnictwa, plac zabawa na górskim stoku, kulig w Brennej, kino, teatr, a także pakiet atrakcji na terenie gminy Mszana. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 04, 2019

Ośrodek Kultury w Połomi już po remoncie

Remont dofinansowano ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. GOKiR pozyskał na ten cel 250 tys. zł w ramach programu Infrastruktura Domów Kultury. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 19, 2018

Skaterzy z Połomi podsumowali sezon

Awans do drugiej ligi oraz dobre wyniki w zawodach na szczeblu okręgu i kraju.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 17, 2018

Zabawa karnawałowa

Impreza odbędzie się 2 lutego w Ośrodku Kultury w Mszanie. Zapisy do 15 stycznia pod nr 32 4720076. Koszt 140 zł od pary. Zabawę poprowadzą BRACIA JAGODZIŃSCY. W cenie obiad, kawa, ciastko, zimna płyta, ciepły posiłek. Początek o godz. 18.00.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 09, 2018

Jarmark Bożonarodzeniowy

W sobotę 8 grudnia odwiedziliśmy Wrocław. Najpierw szlak najciekawszych zabytków miasta (Ostrów Tumski i Piaskowy, Ossolineum, Uniwersytet, Stare Jatki i rynek), potem Jarmark Bożonarodzeniowy. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 07, 2018

Mikołaj w Mszanie, Połomi i Gogołowej

Święty odwiedził dzieci w ośrodkach kultury. Była także przy krytej pływalni, gdzie spotkanie zorganizowaliśmy wspólnie z Radą Sołecką w Połomi. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›