Co, gdzie, kiedy?

Kto zagra na scenach Mszany, Połomi i Gogołowej

Gmina 15.04.2015r, godzina 19:41

Kto zagra na scenach Mszany, Połomi i Gogołowej

Imprezy plenerowe w tym roku pod znakiem gwiazd disco polo i Listy Śląskich Szlagierów. Nowością jest Przegląd Młodych Kapel w Połomi i pokaz orkiestr rozrywkowych. 


W tym sezonie GOKiR Mszana organizuje trzy imprezy plenerowe więcej niż przed rokiem. Pierwsza odbędzie się 24 maja w Połomi. Zagra m.in. zespół Grafit, a także gwiazda muzyki disco polo - grupa MIG. Festyn rozpocznie się ok. godz. 16.00. Wcześniej, o godz. 10.00 ruszy Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

            Tydzień później przenosimy się do Mszany. Tutaj 31 maja będzie miał miejsce festyn z okazji Gminnego Dnia Strażaka. Zagra m.in. Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana, a także grupa BAJERY oraz BRYGIDA I ROBERT ŁUKOWSCY.

            Kolejny festyn rodzinny w Mszanie odbędzie się 21 czerwca. Jest to impreza organizowana wspólnie z Gminnym Przedszkolem w Mszanie. Na scenie popisy dzieci, animacje w wykonaniu zespołu Duo Fix. Ponadto grupa KAMRATY i MONA LISA z zespołem. Impreza będzie jednocześnie zakończeniem Śląskiego Maratonu Rowerowego, który rozpocznie się już dzień wcześniej. Wezmą w nim udział zawodnicy z całego kraju.   

            Tradycyjnie latem planowany jest festyn motocyklowy Moto-Country. 5 lipca w Mszanie zagra grupa TATA SŁAWEK, polska grupa ZGREDYBILLIES i czeski NEW BRIDGE. Na zakończenie zabawę taneczną poprowadzi HAPPY FOLK. Wyjątkową atrakcją dla dzieci i nie tylko będzie formacja CATAWBA COUNTRY SHOW prowadząca zabawy podczas całej imprezy .

            Nowością jest Pokaz Orkiestr Rozrywkowych planowany na 2 sierpnia, a także Przegląd Młodych Kapel - 22 sierpnia. Obie imprezy odbędą się w Połomi. Gwiazdą pierwszej będzie orkiestra z Włoch. W drugim przypadku oprócz kilku amatorskich zespołów zagra grupa FARBEN LEHRE.

            Dożynki Gminne odbędą się tradycyjnie w pierwszą niedzielę września. Tym razem w Gogołowej. Na scenie m.in. BACIARY i Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana. Ponadto gwiazdy muzyki disco polo: zespoły CLIVER i ANDRE.

            Ostatnią imprezą plenerową będzie Święto ziemniaka w Połomi. Publiczność zabawiał będzie LESZEK FILEC oraz MIROSŁAW SZOŁTYSEK.

Najnowsze galerie

Nasze VIDEO

Zarezerwuj salę

Zarezerwuj salę

Gmina Mszana

Gminny Ośrodek Sportu

Wspiera nas

JSW

Projekty Unijne

Gminny Ośrodek Kultury
i Rekreacji w Mszanie

ul. Mickiewicza 92
44-325 Mszana
tel./fax: 32 4720076
e-mail: kontakt@gokir-mszana.pl

NIP: 647 25 65 994
Regon: 243019563
nr konta:
34 8470 0001 2001 0050 0089 0001

Pogoda Mszana z serwisu

Nasi Partnerzy