Aktualności

LUT 22, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień X

Na zakończenie ferii odbył się bal karnawałowy. Dzieci bawiły się w Ośrodku Kultury w Gogołowej. W Mszanie z kolei zorganizowano warsztaty młodego filmowca.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 22, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień IX

Plan atrakcji na czwartek to wyjazd do Teatry Miejskiego w Gliwicach, gdzie aktorzy wystawili przedstawienie pt. „Niezwykły lot pilota Pirxa”.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 20, 2019

FERIE z GOKiR Mszana - dzień VIII

Blisko sto osób wzięło udział w kuligu zorganizowanym przez GOKiR Mszana w ramach akcji FERIE 2019.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 19, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień VII

We wtorek udaliśmy się do Muzeum Komputerów i Informatyki w Katowicach. W magazynie muzealnym zgromadzono ponad 3900 eksponatów, z czego na ekspozycji jest już ponad 550 komputerów, które pamiętają m.in. 40-latkowie.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 18, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień VI

W poniedziałek drugiego tygodnia ferii w Ośrodku Kultury w Mszanie odbyły się wszechstronne zajęcia rozwojowe dla dzieci z wykorzystaniem bezpiecznych produktów spożywczych.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 15, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień V

Tym razem byliśmy w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. To największa tego typu placówka w Polsce i jedna z największych w Europie. Muzealne zbiory liczą ponad 4 tysiące eksponatów.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 14, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień IV

W czwartek odwiedziliśmy kino w Jastrzębiu-Zdroju. Na ekranie film pt. „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”. Było nas blisko 100.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 13, 2019

FERIE z GOKiR Mszana – dzień III

Zabaw zespołowe, puzzle, gry planszowe – to wszystko odbyło się w Ośrodku Kultury w Mszanie. W Gogolowej z kolei miały miejsce zajęcia dla dzieci z cyklu „Taniec i teatr”

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 12, 2019

Ferie w GOKiR Mszana – dzień II

Blisko 100 osób bawiło się w Zimowym placu zabaw w Wiśle. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›