Aktualności

KWI 23, 2018

IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Najpiękniejsze psy zjadą się do gminy Mszana w niedzielę 13 maja. Początek imprezy o godz. 10.00. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 10, 2018

Wiosenna Gala Śląskich Szlagierów

W sobotę 7 kwietnia bawiliśmy się na Gali Śląskich Szlagierów. Na scenie Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana oraz zespoły: Blue Party, Karpowicz Family, Jędrowski Show, Harmonic, Happy Folk. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 05, 2018

Gala Śląskich Szlagierów ? informacje dla uczestników

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 w Połomi (boisko szkolne) rozpocznie się impreza organizowana przez GOKiR z udziałem pięciu zespołów i Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana. Podajemy kilka ważnych informacji dla uczestników.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 03, 2018

TYLKO SZPILKI! - zapraszamy na imprezę dla kobiet!

14 kwietnia o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury w Połomi zaplanowano imprezę dla Pań. Gwiazdą wieczoru bedzie kabaret CZESUAF - zdobywca ZŁOTEGO KORYTA podczas RYbnickiej JEsieni KAbaretowej 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 26, 2018

Wiosenna Gala Śląskich Szlagierów

GOKiR Mszana zaprasza na kolejną imprezę plenerową. Tym razem w Połomi odbędzie się Wiosenna Gala Śląskich Szlagierów. Wystąpią: BLUE PARTY, HAPPY FOLK, HARMONIC, KARPOWICZ FAMILY, JĘDROWSKI SHOW oraz ORKIESTRA ROZRYWKOWA GMINY MSZANA. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 10, 2018

Skaterzy z Połomi podsumowali sezon

Najważniejsze sprawy dla klubu omawiano w poniedziałek 8 stycznia w Ośrodku Kultury w Połomi. Tradycyjnie wręczono puchary najlepszym zawodnikom ubiegłego sezonu.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 20, 2017

Koncert Świąteczno-Noworoczny w Połomi

GOKiR Mszana oraz Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Połomi zapraszają na Koncert Świąteczno-Noworoczny w wykonaniu Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana i zespołu HARMONIC. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 10, 2017

ZUMBA w Połomi - zapisy

GOKiR Mszana zaprasza na zajęcia osoby od 14 roku życia. Poprowadzi je raz w tygodniu Marta Langowska. Koszt 50 zł miesięcznie.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIS 09, 2017

Kiermasz rękodzieła - BOŻE NARODZENIE

GOKiR Mszana zaprasza na spotkanie lokalnych twórców, wystawców, rzemieślników. 28 listopada o godz. 16.00 Ośrodek Kultury w Połomi.

CZYTAJ WIĘCEJ ›