Aktualności

STY 13, 2014

Finał WOŚP w Mszanie - dziękujemy za hojność!

Ponad 11 tys. złotych (dokładnie 11018,50) zebrano w Mszanie podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy nie szczędzili grosza i chętnie wrzucali pieniądze do puszek wolontariuszy. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

GRU 02, 2013

Enej, Krawczyk, Smoleń i Piotr Żyła - gwiazdy zjechały do Mszany

Znani i lubiani wystąpili podczas Gali Viva Naj w miejscowym ośrodku kultury. Nie tylko sami dali popis swoich umiejętności, ale także podziwiali kunszt najzdolniejszych uczestników mszańskiej biesiady.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

WRZ 13, 2013

Jesienne warsztaty ceramiczne - początek 26 września

Warsztaty ceramiczne dla mieszkańców gminy Mszana ruszają w czwartek 26 września w Ośrodku Kultury w Mszanie. Poprowadzą je Marek i Janina Marcinów z Połomi. Początek o godz. 16.00. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Kolejne za symboliczną opłatą. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 22, 2013

Dożynki Gminne Mszana 2013 - PROGRAM

Po raz pierwszy główna część dożynek odbędzie się na boisku LKS Start Mszana. Swoje przybycie zapowiedzieli goście z partnerskich miast gminy Mszana znajdujących się we Francji i Czechach. Na scenie m.in. międzynarodowy folklor i muzyka rozrywkowa.   

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 22, 2013

Doda i Teresa Werner w Mszanie - wstęp wolny

W niedzielę 8 września w Mszanie odbędą się dwa wyjątkowe koncerty. Najpierw o godz. 17.30 wystąpi Teresa Werner, a o 21.00 na scenie pojawi się Dorota Rabczewska - DODA z zespołem. Wszystko na boisku LKS Start Mszana. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

SIE 20, 2013

Gospodarze z Mszany daleko w turnieju o Puchar Dyrektora GOKiR

W ubiegł sobotę 17 sierpnia w Ośrodku Kultury w Mszanie rozegrano XXXIII Turniej Grand Prix 2013 Okręgu Śląsk-Południe. Rywalizowało 53 zawodników. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 29, 2013

Basen w Mszanie przez kilka dni będzie nieczynny - wymiana wody

Przerwę techniczną zaplanowano w terminie od 31 lipca (środa) do 4 sierpnia (niedziela). W tym czasie pracownicy GOKiR Mszana wymienią wodę i wyczyszczą nieckę kąpieliska. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LIP 24, 2013

Skaterzy wrócili z Mistrzostw Świata - 14 miejsce na 48 klubów

Impreza odbyła się w dniach 12-14 lipca w niemieckiej Bremie. Klub GOKiR Mszana walczył o medale jako aktualny Mistrz Polski. Po pierwszym dniu zawodów zanosiło się na podium, jednak w końcówce zabrakło szczęścia. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

CZE 24, 2013

Oby więcej takich imprez...

Popisy przedszkolaków, animacje dla dzieci, pokaz tańca, lot samolotem w wykonaniu wicemistrza  Europy i zabawa z zespołem JACK&BAND, to tylko niektóre atrakcje festynu rodzinnego, który odbył się w minioną niedzielę. W Mszanie dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›