Aktualności

MAR 12, 2018

Turniej skata w Mszanie

W sobotę 10 marca w Ośrodku Kultury w Mszanie blisko 60 zawodników walczyło o Puchar Dyrektora GOKiR Mszana.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 06, 2018

Festiwal Palmy Wielkanocnej

Dzień przed Niedzielą Palmową 24 marca zapraszamy do Parku Aktywnej Rekreacji w Mszanie. W programie ustawienie rekordowej palmy, zabawy z nagrodami, konkurs na najładniejszą palmę, a także inscenizacja pt. „Przybycie Chrystusa do Jerozolimy”. Początek o godz. 15.00. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 26, 2018

Wiosenna Gala Śląskich Szlagierów

GOKiR Mszana zaprasza na kolejną imprezę plenerową. Tym razem w Połomi odbędzie się Wiosenna Gala Śląskich Szlagierów. Wystąpią: BLUE PARTY, HAPPY FOLK, HARMONIC, KARPOWICZ FAMILY, JĘDROWSKI SHOW oraz ORKIESTRA ROZRYWKOWA GMINY MSZANA. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 26, 2018

Slalomem po puchar wójta

W sobotę 24 lutego na stoku ZAGROŃ w Istebnej GOKiR Mszana zorganizował Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Mszana. Na starcie stanęło 73 zawodników i zawodniczek. Najmłodszym narciarzem w tej stawce był Franek Szczyrba, który nie ukończył jeszcze 6 lat, najstarszym natomiast 71-latek Marian Stanisz.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 18, 2018

Zawody narciarskie - zapisy do wtorku 20 lutego

Zapraszamy narciarzy i snowbordzistów do udziału w zawodach o Puchar Wójta Gminy Mszana. Sobota 24 lutego, Istebna, stok ZAGROŃ. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

LUT 16, 2018

Bezpłatny kurs angielskiego i informatyki

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie zaprasza na bezpłatny kurs języka angielskiego i informatyki. Kandydaci powinni mieć więcej niż 25 lat, maksymalnie średnie wyksztalcenie, a także powinni pracować zawodowo.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 11, 2018

Zawody Narciarskie o Puchar Wójta Gminy Mszana

Zapraszamy narciarzy i snowbordzistów. Koszt 70 zł, w tym: przejazd do Istebnej, ubezpieczenie, obsługa techniczna zawodów, ciepły posiłek, karnet (skipass) na 4 godziny. Koniecznie przeczytaj regulamin. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 10, 2018

Skaterzy z Połomi podsumowali sezon

Najważniejsze sprawy dla klubu omawiano w poniedziałek 8 stycznia w Ośrodku Kultury w Połomi. Tradycyjnie wręczono puchary najlepszym zawodnikom ubiegłego sezonu.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›

STY 09, 2018

Ferie 2018 - co przygotowaliśmy

Wyjazd do sztolni górniczej i do Świata Techniki w Ostrawie, spotkanie z wyjątkowym doktorem od eksperymentów, kino i kulig. Do tego zajęcia plastyczne, kulinarne, a także gry i zabawy. Zapisy w ośrodkach kultury.  

CZYTAJ WIĘCEJ ›