Aktualności

KWI 16, 2018

Bezpłatna pomoc prawna w Mszanie

Usługi świadczy Stowarzyszenie "DOGMA", które realizuje zadanie publiczne finansowane ze środków budżetu państwa przekazanych przez Powiat Wodzisławski.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 10, 2018

Wiosenna Gala Śląskich Szlagierów

W sobotę 7 kwietnia bawiliśmy się na Gali Śląskich Szlagierów. Na scenie Orkiestra Rozrywkowa Gminy Mszana oraz zespoły: Blue Party, Karpowicz Family, Jędrowski Show, Harmonic, Happy Folk. 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 05, 2018

Gala Śląskich Szlagierów – informacje dla uczestników

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 w Połomi (boisko szkolne) rozpocznie się impreza organizowana przez GOKiR z udziałem pięciu zespołów i Orkiestry Rozrywkowej Gminy Mszana. Podajemy kilka ważnych informacji dla uczestników.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

KWI 03, 2018

TYLKO SZPILKI! - zapraszamy na imprezę dla kobiet!

14 kwietnia o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury w Połomi zaplanowano imprezę dla Pań. Gwiazdą wieczoru bedzie kabaret CZESUAF - zdobywca ZŁOTEGO KORYTA podczas RYbnickiej JEsieni KAbaretowej 2017.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 27, 2018

Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie

W sobotę 24 marca GOKiR zorganizował imprezę rodzinną w Parku Aktywnej Rekreacji. W programie m.in. konkursy dla dzieci i dorosłych, inscenizacja w wykonaniu Grupy Teatralnej KREDENS, a także ustawienie rekordowej (15-metrowej) palmy.   

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 27, 2018

Pasja oczami Marii Magdaleny

Tradycyjnie Grupa Teatralna KREDENS wystąpiła przed świętami w mszańskim i połomskim kościele.

 

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 23, 2018

Misterium Męki Pańskiej w najbliższy weekend w kościele w Mszanie i w Połomi!

Zapraszamy na spektakl PASJA w wykonaniu teatru "KREDENS" oraz mieszkańców gminy Mszana. W mszańskim kościele "PASJĘ" przedstawimy w sobotę o godzinie 18:00 natomiast w niedzielę w Połomi o godz. 19:00.

CZYTAJ WIĘCEJ ›

MAR 21, 2018

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY

Zapraszamy na trzydniowe warsztaty rękodzieła. Warsztaty dziewiarskie przygotowane dla pasjonatów, twórców chcących rozwijać swoje umiejętności. W programie głównie praktyczne porady dla początkujących i osób zaawansowanych.

CZYTAJ WIĘCEJ ›