Skaterzy z Połomi podsumowali sezon

2020-01-20

W rozgrywkach ligowych Klub Skata Sportowego w Połomi wystawia dwie drużyny. Pierwsza, grająca w II lidze zajęła 13 miejsce, natomiast druga rywalizująca w lidze okręgowej miejsce 9.

Najlepszym zawodnikiem startującym w Grand Prix Polski okazał się Krystian Balcar (134 miejsce), natomiast Andrzej Pawela - prezes klubu, uplasował się o dziesięć pozycji dalej. Ponadto w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Krystian Balcar zajął 71 miejsce, z kolei Andrzej Pawela był 143. Pan Krystian spisał się świetnie także w Indywidualnych Mistrzostwach Polski zajmując 14 miejsce, natomiast w Grand Prix Okręgu był trzeci. Zawodnicy z Połomi byli widoczni także w Indywidualnych Mistrzostwach Okręgu. Andrzej Pawela był 6, natomiast Krystian Balcar 18.

W lipcu ubiegłego roku rozegrano Turniej o Puchar Dyrektora GOKiR Mszana. Najlepszy spośród 58 zawodników okazał się Roman Ośliźlok. Kolejny zawodnik reprezentujący połomski klub – Alfred Orawski uplasował się na 23 miejscu.  Grudniowy Turniej o świątecznego karpia wygrał Waldemar Wojtczyk, który wyprzedził Tomasza Liśnikowskiego. Startowało 36 zawodników.

Wyniki Grand Prix Klubu za ubiegły rok przedstawiają się następująco: Pierwsze miejsce Wojciech Ciastowicz, drugie Roman Ośliźlok, trzecie Ireneusz Burdzik.

Już wiadomo, że tegoroczny Turniej o Puchar Dyrektora GOKiR Mszana rozegrany zostanie 10 maja, natomiast tradycyjny Turniej o świątecznego karpia 14 grudnia.