MOTO-COUNTRY 2013 już w najbliższą sobotę

2013-03-25

W sobotę 25 maja do Mszany zjadą milośnicy motocykli z całego regionu. Na terenie GOKiR odbędzie się zlot motorowy i festyn w stylu country. Na scenie WHISKEY RIVER, ACUSTIC, folkowa grupa STONEHENGE, czeski DETOURS i grupa artystyczno-kaskaderska WESTERN CLUB BLACK & BROWN.

 

 

 

 

Program imprezy:

15.45 - zbiórka motocyklistów na prakingu za Urzędem Gminy w Mszanie przy ul. 1 Maja.

16.40 - przejazd moto-korowodu ul. 1 Maja i ul. Mickiewicza na teren Ośrodka Kultury w Mszanie.

17.00 - występ zepołu ACUSTIC

18.00 - pokaz grupy artystyczno-kaskaderskiej WESTERN CLUB BLACK & BROWN (żonglerka z koltami, show z biczami i lasami, pokazy country-dance, program dla dzieci) - pierwsza część występu.

18.30 - koncert zespołu DETOURS występującego na największych festiwalach county w Polsce (Beskidzki Piknik Country „Wiślaczek“, Piknik Country Dąbrowa Górnicza, Folk &  Country Festiwał Ustroń, Bal Country Andrychów).

19.30 - WESTERN CLUB BLACK & BROWN - cz. II pokazu

20.00 - występ zespołu WHISKEY RIVER. To kultowa grupa istniejąca na polskim rynku muzycznym od 23 lat. Stały gość festiwalu Country w Mrągowie. Członkowie grupy korzystają z różnych źródeł i gatunków muzycznych od amerykańskiej muzyki country, poprzez bluesowe i rock-n-rollowe klimaty, aż do dawnych śląskich ludowych piosenek.

21.15 - koncert folkowej grupy STONEHENGE

Wstęp bezpłatny

Dla uczestników zlotu przyjeżdżających na motorach odznaka zlotowa, poczęstunek i piwko. Cena karnetu 20 zł. 

POWRÓT